"Шахтар" обіграв "Манчестер Сіті" і вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У Харкові завершився матч 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Манчестер Сіті".

"Шахтар" 2:1 "Манчестер Сіті", передає Ukr.Media.

Голи: Бернард 26', Ісмаїлі 32' - Агуеро 90+2' (з пенальті)

Попередження: Ракицький 54' - Даніло 22', Гюндоган 57'

В 1-му таймі Гірникам вдалося кілька разючих контр-атак. На 26-й хвилині матчу Бернард блискучим ударом з меж штрафного відкрив рахунок у матчі. В середині 1-го тайму Ісмаїлі подвоїв перевагу Гірників: не обійшлося і без помилки кіпера гостей Эдерсона.

У 2-му таймі гості були більш гострими в атаці, але зуміли забити лише наприкінці матчу: Агуеро реалізував 11-метровий, який заробив Жезус.

Таким чином, "Шахтар" і "Манчестер Сіті" пробилися в плей-офф Ліги чемпіонів, "Наполі" продовжить свої виступи у Лізі Європи, "Феєноорд" попрощався з єврокубками.

"Шахтар": Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Асеведо 63'), Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко 82'), Тайсон, Бернард, Феррейра (Хочолава 88').

"Манчестер Сіті": Едерсон, Данило, Мангаля, Адарабиойо, Фернандіньо (Агуеро 69'), Туре, Б. Сілва, Гюндоган, Фоден, Сані (Діас 62'), Жезус

У паралельному матчі групи F "Феєноорд" - "Наполі" був зафіксований рахунок 1:1.