Українські саночники стали гіршими на Олімпіаді-2018. Олександр Оболончик і Роман Захарків посіли 20-те місце в змаганнях двійок.

На Олімпіаді-2018 в Південній Кореї у вівторок завершилися змагання чоловічих двійок в санному спорті. Медалісти визначилися за підсумками двох заїздів, передає Ukr.Media.

Після першого українська двійка Олександр Оболончик і Роман Захарків посідала останнє, 20-те місце. Вони показали результат 48.316 секунди, відставши від німецького дуету Вендль/Арльт на 2.496 секунди. Відставання дуже велике – для порівняння, спортсмени, що посіли після першої спроби передостаннє місце, проїхали більше, ніж на секунду, швидше.

У другій спробі наші спортсмени виступили трохи краще, відставши від лідерів на півтори секунди. У підсумку піднятися вище 20-ої позиції Оболончик і Захарків так і не змогли. Таким чином, українці посіли останнє місце.

Перемогу здобули німці Тобіас Вендль і Тобіас Арльт, які за сумою двох заїздів показали результат 1 хвилина 31,697 секунди. "Срібло" дісталося австрійцям Петеру Пенцу/Георгу Фішлеру (відставання – 0,088 секунди). "Бронза" у ще однієї німецької двійки Тоні Еггерт/Саша Бенеккен (+0,290).

Вендль і Арльт стали триразовими олімпійськими чемпіонами. Чотири роки тому на Іграх в Сочі вони завоювали по два "золота" – в двійках і в естафеті.