Київському "Динамо" не вистачило майстерності, щоб взяти хоча б очко в грі проти "Вереса".

Україна. УПЛ, 21 тур

Верес – Динамо – 3:1

Голи: Куліш, 13, Сімінін, 22 (пен), Степанюк, 82 – Циганков, 42

Вилучення: Сімінін, 72 – Ротань, 22, Бурда, 67

На 13 хвилині Верес відкрив рахунок у зустрічі – Куліш скористався помилкою Морозюка, який погано відпасував голкіперу. В середині першого тайму ситуація для "Динамо" стала ще гірше: Ротань в своїй штрафній збив Куліша і отримав червону картку, а Сімінін реалізував пенальті, передає Ukr.Media.

Перед перервою кияни скоротили відставання завдяки проходу Вербича – словенець вивів Циганкова на порожні ворота. Динамо намагалося зрівняти рахунок, але на 67 хвилині завдання ускладнилося, адже Бурда заробив дві жовті картки і залишив свою команду удев'ятьох.

Гра 11 на 9 тривала всього 5 хвилин, після чого арбітр видалив з поля Сімініна. Шанси у Динамо покращилися, проте герой зустрічі Степанюк з передачі Кожанова забив вирішальний гол. 3:1 – "біло-сині" зазнали сенсаційної поразки.

Таким чином, Динамо з 42 очками залишається на другому місці, але відставання від Шахтаря збільшилася до 6 пунктів. Верес, в свою чергу, набрав 29 балів і піднявся на 5 місце.