У Франції знайшовся найтитулованіший футболіст в історії. Захисник французького «Парі Сен-Жермен» Дані Алвес став найтитулованішим футболістом в історії.

Захисник французького «Парі Сен-Жермен» Дані Алвес став найтитулованішим футболістом в історії.

Про це повідомляється в Twitter-акаунті MisterChip,, передає Ukr.Media.

31 березня Алвес у складі паризької команди став володарем Кубка французької ліги. У фіналі турніру столична команда розгромила «Монако» з рахунком 4:1. Для Алвеса цей трофей став 36-м в кар'єрі, що зробило його найтитулованішим гравцем в історії. Він обійшов британців Кенні Далгліш і Райана Гіггза, які перемагали у змаганнях з 35 разів.

Бразилець виступає за ПСЖ з літа 2017 року. До цього він грав за «Барселону», з якою виграв велику частину своїх трофеїв. Алвес став шестиразовим чемпіоном Іспанії, чотириразовим володарем Кубка і Суперкубка Іспанії, триразовим переможцем Ліги чемпіонів, Суперкубка УЄФА і клубного чемпіонату світу.

34-річний футболіст разом зі збірною Бразилії вигравав Кубок Америки і двічі Кубок конфедерацій.