Зальцбург встановив рекорд Ліги Європи, забивши 3 голи за 247 секунд. Австрійський "Ред Булл" стає однією з головних сенсацій поточного сезону в єврокубках.
Ред Булл Зальцбург розгромив Лаціо (4:1) в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи, забивши 3 м'ячі за 4 хвилини і попутно встановивши рекорд турніру.

Напередодні австрійці в кінцівці дотиснули римлян і за сумою двох зустрічей (2:4, 4:1) вийшли в півфінал.

До 72-ї хвилини в матчі тримався нічийний рахунок, проте потім господарі тричі забили протягом 247 секунд.

Цей показник виявився рекордним, так як ще жодній команді в історії Ліги Європи не вдавалося забити три м'ячі за такий короткий час.

Суперником Ред Булл Зальцбурга в півфіналі може стати Арсенал (Англія), Атлетіко (Іспанія) або Марсель (Франція). Жеребкування відбудеться сьогодні.

Вчора Марсель і РБ Лейпциг також встановили рекорд Ліги Європи, забивши 3 м'ячі на двох вже до 9-ї хвилини зустрічі.