Українська юнацька збірна з хокею виграла чемпіонат світу. В останньому матчі юніори закинули шість шайб у ворота супротивника.

Юнацька збірна України з хокею U-18 несподівано виграла першість світу у дивізіоні 1В, передає Ukr.Media.

Після перемоги українська збірна піднялася в класі і буде виступати в дивізіоні 1А. Українці спочатку не були фаворитами чемпіонату, але змогли пройти Австрію (5: 3), Угорщину (4: 3) Італію (3: 1). Останній матч був з аутсайдером групи командою Румунії і він вирішував долю чемпіонату. У Австрії до того моменту було 12 очок і вона була фаворитом, українців могла влаштувати тільки перемога. Хлопці змогли закинути шість шайб у ворота румунів і вирвати таким красивим матчем перемогу в Австрії.

У перший період "синьо-жовті" зробили 19 кидків по воротах румунів і два з них виявилися результативними. Другий і третій період пройшли аналогічно - двічі шайбу румуни діставали зі своїх воріт. Відзначилися Ланін, Пересунько, Сиротенко, Матейченка, Даниленко і Морозов.