НХЛ: «Вегас» в кроці від фіналу Кубка Стенлі. Сенсаційний новачок НХЛ «Вегас» повів 3:1 у фінальній серії Західної конференції.

Четвертий матч серії проти «Вінніпега» «Вегас» почав з реалізованого більшості – Вільямс Карлссон отримав можливість для відкритого кидка і не залишив шансів голкіперу «Джетс». Гості відповіли серією гострих атак, але зрівняти рахунок їм вдалося лише в середині другого періоду – в меншості «Вегас» не встежив за Патріком Лайні, а того вистачило кількох миттєвостей, щоб потужним кидком відновити паритет, передає Ukr.Media.

На гол Лайні «Вегас» блискавично відреагував своєю атакою – Томаш Носек швидко реабілітуватися перед уболівальниками за видалення, закинувши шайбу з п'ятака після проходу П'єра-Едуара Бельмара.

У вирішальному періоді команди знову обмінялися результативними атаками, що цілком влаштувало «Вегас». Переможну шайбу закинув Райллі Сміт, який перехопив шайбу під час атаки «Вінніпега».

Оформити путівку у фінал Кубка Стенлі «Вегас» може вже у неділю. П'ятий матч пройде на льоду «Вінніпега».

Вегас – Вінніпег– 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – 2 Карлссон, 1:1 – 29 Лайні, 2:1 – 30 Носек, 2:2 – 45 Майерс, 3:2 – 53 Сміт

Рахунок у серії: 3:1