ЧС-2018: результати матчів 2 липня. На чемпіонаті світу з футболу 2018 визначилася третя чвертьфінальна пара.

У понеділок, 2 липня, на чемпіонаті світу з футболу в РФ відбулися чергові матчі 1/8 фіналу, в яких фаворити здобули перемоги, але зробили це по-різному, інформує Ukr.Media.

Самара. Бразилія – Мексика 2:0

Збірна Бразилії без проблем пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу завдяки грі Неймара.

Неймар відкрив рахунок на старті другого тайму: Вілліан пробіг по лівому флангу і прострілив вздовж лінії воріт, Габріел Жезус пролетів повз м'яча, але далі Неймар в падінні підставив ногу.

Неймар взяв участь і в другому голі. Він пройшов по лівому флангу, увірвався в штрафний майданчик і намагався прокинути повз воротаря, але в підсумку вийшла гольова передача на Роберто Фірміні, який вколотив м'яч у порожні ворота.

Ростов. Бельгія – Японія 3:2

Збірна Бельгії зуміла пробитися в чвертьфінал ЧС-2018, поступаючись по ходу матчу Японії з рахунком 0:2.

На початку другого тайму японці за чотири хвилини двічі розписалися у воротах Тібо Куртуа. Щоб відігратися, бельгійцям на допомогу прийшло везіння. Вертонген опинився на фланзі і головою намагався відправити м'яч у штрафну, але круглий полетів з несподіваною траєкторією і прошмигнув за комір японському голкіперу. Через кілька хвилин Феллайні краще за всіх зіграв і зрівняв рахунок.

Коли здавалося, що командам не уникнути додаткового часу, бельгійцям вдалося провести разючу контратаку, яку точним ударом завершив Шадлі.

Таким чином, Бразилія і Бельгія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/4 фіналу ЧС-2018.