Українець завоював бронзу в стрибках у довжину на чемпіонаті Європи. Український легкоатлет Сергій Никифоров завоював бронзу на чемпіонаті Європи в Берліні.

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Українець Сергій Никифоров завоював бронзову медаль у стрибках в довжину, інформує Ukr.Media.

У фіналі Сергій Никифоров кращий результат показав у третій спробі, коли стрибнув на 8.13 м. Він довгий час йшов лідером, поки його не обійшов грек Милтиадис Тентоглу - 8.25 м. В останній спробі Никифорова обійшов німець Фабіан Хайнле, який вдруге за вечір стрибнув на 8.13 м.

Таким чином, Тентоглу - чемпіон, Хайнле - срібний призер, Никифоров залишився з «бронзою».

Нагадаємо, це вже третя медаль України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. Раніше «золото» на дистанції спортивної ходьби на 50 км виграв Мар'ян Закальницький. А Аліна Цвілій завоювала срібну медаль на дистанції спортивної ходьби на 50 км.