Динамо не зуміло обіграти Чорноморець. Динамо напіврезервним складом зіграло внічию з Чорноморцем.

Головний тренер гостей Олександр Хацкевич виставив на цей матч, можна сказати, резервний склад, зробивши одразу вісім замін, порівняно з попереднім матчем плей-офф Ліги чемпіонів з «Аяксом». З одного боку наставник киян явно ризикував втратити очки у грі з «Чорноморцем», а з іншого боку, треба було дати відпочити ряду провідним гравцям перед повторним поєдинком з голландським клубом. У зв'язку з цим у одеситів з'являвся непоганий шанс добитися позитивного для себе результату і, напевно, тренерський штаб моряків такий варіант розглядав, готуючись до гри, інформує Ukr.Media.

І саме господарі поля створили перший гострий момент у матчі. На 5-й хвилині Артем Чорній прорвався по лівому флангу, але, увійшовши в штрафну площу, далеко відпустив м'яч від себе, чим одразу ж скористався Денис Бойко. А на 11-й хвилині гості відповіли вже по-справжньому гольовою ситуацією. Вийшов у стартовому складі бразильський легіонер «Динамо» Сидклей здорово зіграв на лівому фланзі і видав відмінну передачу на молодого форварда Назарія Русина. Той в дотик переправляв м'яч у ворота, однак Сергій Литовченко вчасно скоротив відстань і ліквідував загрозу.

Далі кияни міцно заволоділи ігровою перевагою і взяли м'яч під свій контроль. Ось тільки до серйозних моментів біля воріт одеситів справа доходила не часто. До перерви можна було згадати лише два сильних дальнього, але неточного удару Артема Шабанова. Та ще один епізод за участю Назарія Русина, коли нападник спробував проштовхнути м'яч повз Сергія Литовченка, однак разом з тим не потрапив і в самі ворота.

По всьому було видно, що в такому складі динамівцям складно було знайти взаємодію один з одним і для того, щоб домогтися перемоги, у другому таймі їм потрібно було посилення в особі досвідчених футболістів і, перш за все, лідерів команди.

І, дійсно, після перерви на поле замість Віталія Миколенко вийшов Беньямін Вербич. З його виходом гра «Динамо» в атаці явно загострилася. Сам Вербич виділявся і своїм прикладом заводив партнерів. На 49-й хвилині він впав у штрафному майданчику господарів поля, але свисток арбітра промовчав, а на 52-й хвилині словенський легіонер вже пробив головою по воротах одеситів, проте у ворота не влучив.

Кияни продовжували нагнітати ситуацію, додавши в русі. На 55-й хвилині завдав удар по воротах Олександр Андрієвський, але Сергій Литовченко забрав м'яч у руки. І все ж на 60-й хвилині гості добилися свого. Артем Шабанов виконав передачу в район одинадцятиметрової позначки, де Назарій Русин здорово зіграв на випередження в боротьбі з Глібом Грачовим та головою точно пробив у ціль.

Домігшись результату, київські футболісти чомусь скинули оберти і вже господарі поля стали частіше з'являтися біля їх воріт. На 62-й хвилині Дмитро Леонов міг загострити ситуацію на правому фланзі, але зробив неточну передачу за межі поля. А через сім хвилин Артем Чорній наважився на удар з-за меж штрафної площі - тут Денис Бойко все бачив і контролював, забравши м'яч в руки.

Динамівці явно хотіли утримати вже полюбився їм у нинішньому сезоні рахунок 1:0. Однак за це були покарані одеситами на 84-й хвилині. Після подачі кутового Гліб Грачов вже в чужій штрафній площі вистрибнув вище Микити Бурди і головою пробив під поперечину. Більш того, на 88-й хвилині господарі поля отримали право на небезпечний штрафний удар поблизу воріт киян. І якби вони були вдалішими, коли м'яч заметушився у штрафному майданчику гостей, рахунок взагалі міг стати переможним для «Чорноморця».

А вже в компенсований час Микола Мусолітін вибігав до воріт Дениса Бойка удвох разом зі своїм партнером проти одного захисника. Однак форвард моряків довго приймав рішення, що робити, і його удар заблокував захисник.

Ось так «Динамо» втратило перші два очки у цьому чемпіонаті.