Ліга націй. Хорватія зазнала поразку від Іспанії. Іспанія - Хорватія 6:0.

Іспанія з новим тренером і декількома цікавими кадровими рішеннями налаштована повертати собі колишню славу, а Хорватія після зльоту на чемпіонаті світу і завершення кар'єри декількома провідними футболістами вчиться по-новому знаходити для себе мотивацію і відкривати нові горизонти, інформує Ukr.Media.

Приблизно до середини першого тайму мав місце рівноцінний футбол з гострими епізодами як у одних, так і біля інших воріт. Але потім іспанці свою спортивну злість конвертували в голи, приголомшив фіналіста чемпіонату світу відразу трьома уколами. Деморалізація Хорватії виглядала досить незвично.

Ймовірно, склалося б інакше, якби свої моменти в першій половині першого тайму реалізували Ракітіч, Сантіні або Перішич. Однак заряджена хорватська атака в цей вечір була тільки холостими патронами. Чого не скажеш про команду Луїса Енріке. Тренер "фурії", ймовірно, і сам не очікував такої прудкості.

І якщо гол Сауля Ньігес, забитий ударом головою після флангової подачі Карвахаля, виглядав цілком робочою ситуацією, то постріли Себальоса і Асенсио вже були знущанням над хорватами. Особливо - третій гол, коли м'яч після удару Марко потрапив в перекладину, від неї - в спину Калинича, а потім опинився в сітці. Златко Даліч спостерігав за процесом з болем в серці.

Але на цьому страждання хорватів не припинилися. Прийти в себе в перерві матчу не вдалося, тому Іспанія витворяла на поле все, чого душа бажала. Гол Родріго з пасу Марко Асенсио відповідав всім стандартам класичного виходу один на один. А точний удар Рамоса після подачі кутового - це зайва демонстрація безсилля захисників Хорватії. Так і не розібралися, хто повинен був відповідати за одного з найрезультативніших захисників світу.

Показово, що Іспанія не зупинялася навіть при рахунку 5: 0. Більш того, навіть коли забив Іско, розгойдавши в штрафному майданчику опонента і пробив без шансів для воротаря, атаки не припинялися. У Іско згодом був ще один прекрасний шанс, з близької відстані не влучив Себальос, а дальній удар Родрі відбив Калинич. Хорватія зазнала найбільшої поразки у своїй історії - а могла прогоріти ще більше.

Результат, який важко сприймається.

Іспанія - Хорватія 6: 0

Голи: Сауль Ньігес 24, Марко Асенсио 33, Ловре Калинич 35 (авт.), Родріго 49, Серхіо Рамос 57, Іско 70.