Шахтар навіть з ротацією складу не залишив шансів Чорноморцю - 3:0. Шахтар виграв шостий матч поспіль.

"Чорноморець" приїхав у гості до "Шахтаря" і мужньо тримав оборону майже цілу годину. У першому таймі у "гірників" були шанси відкрити рахунок - так, Фернандо не реалізував вихід один на один, який сам же і створив дриблінгом, а Тайсон влучив зі штрафного у штангу (туди перевів голкіпер). Але на перерву команди пішли при нулях, передає Ukr.Media.

У другому таймі все змінилося. Свій 8-й гол забив Мораєс, який реалізував на лівій стійці знижку від Степаненко після кутового - 1:0 на 57-й хвилині. Буквально тут же перевага подвоїлася - Трубочкін зрізав у свої ворота після того, як м'яч завдяки удару Фернандо потрапив у штангу, а потім у захисника і в сітку. Так рахунок став 2:0.

Велику перемогу "Шахтар" оформив завдяки комбінації Мораєс-Тайсон. Форвард показав техніку на лівому фланзі, прибрав захисника і навісив в центр. Тайсон ударом головою був точний.

Шахтар - Чорноморець 3:0.