Ліга Європи. Динамо і Яблонець зіграли внічию. У Чехії завершився матч 2-го туру Ліги Європи Яблонець - Динамо.

У Чехії в місті Яблонець-над-Нисоу на стадіоні "Стржельнице" завершився матч 2-го туру групового раунду Ліги Європи Яблонець - Динамо. Київський клуб, ведучи в рахунку 2:0, упустив перемогу і другий матч поспіль у ЛЕ зіграв з рахунком 2:2.

Яблонець 2:2 Динамо

Голи: Говорка 33', Травник 81' - Циганков 8', Гармаш 14'

Попередження: Голеш 19', Поважанец 58' - Морозюк 53', Буяльський 79'

В 1-му таймі Динамо забило 2 швидких голи. Спочатку ідеальна контр-атака завершилась взяттям воріт у виконанні Циганкова, а потім Гармаш скористався помилкою захисника господарів і метрів з 17-и пробив прямо в кут воріт. Чеська команда зуміла вирівняти гру і навіть відквитати один м'яч: Говорка після подачі з кутового пробив з льоту - Бойко не виручив, інформує Ukr.Media.

У другому таймі Яблонець мав невелику перевагу, яка вилилася у гол: на 81-й хвилині Травник замкнув навіс з правого флангу і встановив остаточний рахунок у матчі.

У 3-му турі Динамо відправиться в гості до Ренну, а Яблонець прийме Астану, матчі відбудуться 25 жовтня.