У перший день юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі Україна завоювала одну медаль. З почином: підсумки першого дня юнацьких Олімпійських ігор для України.

Збірна України у перший день змагань на Літніх юнацьких Олімпійських іграх-2018 в Буенос-Айресі завоювала свою дебютну медаль, інформує Ukr.Media.

17-річний дзюдоїст Олег Вередиба став володарем бронзи в категорії до 55 кг. У своїй першій сутичці переміг Олег Аріеля Шульмана (Ізраїль), потім еквадорця Брайана Гарбоа. У півфіналі українець поступився монголові Темууджину Ганбургеду, а в сутичці за бронзу переміг француза Ромена Валадье Пікара.

"Емоції переповнюють! Чесно кажучи, ще не можу повірити, що виграв олімпійську медаль. Хочу щиро подякувати всім, хто підтримував мене сьогодні в цьому залі! Я все це відчував і чув. Коли чуєш вигуки "Україна! Україна!", то у тебе з'являються нові сили і величезне бажання йти вперед і тільки перемагати", - сказав Олег після перемоги.

На жаль, не вдалося виграти медаль українці Анастасії Балабан. Вона також успішно просувалася по турнірній сітці, але в півфіналі програла майбутній чемпіонці Марії Хіменес з Венесуели. А в боротьбі за "бронзу" поступилася спортсменці з Косова Ерзе Муминовик.

Почали свою боротьбу на Олімпіаді наші гімнасти. Анастасія Бачинська відмінно виступила в кваліфікації у вільних вправах, з першого місця вийшовши у фінал. У юнаків пройшла кваліфікація на двох видах програми - Назар Чепурний на коні допустив помилку і став тільки 12-м (при тому, що програма у нього найскладніша з суперників), а ось на вільних вправах він вже став п'ятим, пробившись у фінал. У кваліфікації на багатоборстві Назар займає восьме місце.

Тенісистки Белокинь/Дема в парі стартували з перемоги в першому раунді, пробившись у чвертьфінал. По різному стартували бадмінтоністи - Данило Боснюк виграв у суперника з Бразилії, а ось Анастасія Прозорова поступилася суперниці з В'єтнаму.

Марина Колесникова у плаванні на спині на 100 м не зуміла пробитися хоча б у півфінал. Іван Тищенко в одиночці в академічному веслуванні з п'ятим результатом пройшов кваліфікацію.

Нарешті, в спортивній акробатиці Україна з другим результатом пробилася у фінал, набравши 82,000 бала і поступившись всього 0,070 балів Ізраїлю.