Перше золото у команді України на юнацьких Олімпійських іграх. Золоту медаль здобула Катерина Чорній у фехтуванні.

Українська шпажистка Катерина Чорній принесла Україні першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі, інформує Ukr.Media.

Катерина впевнено пройшла груповий етап, де вона виграла чотири з шести своїх поєдинків, а в турі на вибування виступила просто блискуче.

В 1/8 фіналу Чорній перемогла Тамилу Муридову з Казахстану (15:10). Потім у чвертьфіналі виграла у угорки Кінги Декани з різницею в один укол (14:13). У півфіналі була переможена чешка Вероніка Билесова (15:11). І, нарешті, у вирішальному поєдинку за золото Катерина перемогла суперницю з Гонконгу чинну чемпіонку світу серед кадетів Кайлинь Синь Янь Хсие (11:9). Причому, після другої трихвилинки українка програвала 2:5.

Це перша медаль українського фехтування на юнацьких Олімпійських іграх, а в Буенос-Айресі для України друга медаль - в перший день бронзу виграв дзюдоїст Олег Вередиба.