Кубок України: стали відомі всі учасники 1/4 фіналу. Визначилися чвертьфіналісти Кубка України з футболу сезону-2018/19.

Остання путівка до чвертьфіналу Кубка України з футболу дісталася луганській "Зорі", інформує UkrMedia.

Команда Юрія Вернидуба на виїзді у серії післяматчевих пенальті взяла верх над чернігівською "Десною" - 5:4 (ігровий час - 1:1).

У першому таймі відзначився форвард "Десни" Денис Безбородько (37-я хвилина), після перерви м'яч забив форвард "Зорі" Богдан Лєдньов (84).

Результати інших матчів 1/8 фіналу Кубка України:

"Мінай" (Ужгород) - "Динамо" (Київ) - 1:3

голи: Роберт Гегедош (21-я хвилина) - Йосип Піваріч (50), Микола Шапаренко (54), Денис Гармаш (58).

"Гірник" (Кривий Ріг) - ФК "Львів" - 0:1

гол: Аугусто (81)

ФК "Калуш" - ФК "Дніпро-1" - 0:3

голи: Олександр Мигунов (22), Олександр Назаренко (32), Станіслав Куліш (41).

"Інгулець" (Петрово) - ФК "Маріуполь" - 3:1

голи: Артем Козлов (24), Каміль Хучбаров (45), Георгій Кобуладзе (61) - Павло Полегенько (83, з пенальті)

"Чорноморець" (Одеса) - "Ворскла" (Полтава) - 1:2

голи: Гліб Грачов (69) - Тарас Сак (60), Ніколас Карека (63)

"Черкаська-Академія" (Білозір'я) - "Карпати" (Львів) - 0:1

гол: Крістіан Понде (80)

"Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк) - 3:2

голи: Олексій Шевченко (55 - автогол), Жуніор Мораеш (63), Андрій Тотовицький (65), Олег Данченко (83) - Олексій Гай (81).

У жеребкуванні 1/4 фіналу Кубка України 2 листопада візьмуть участь "Шахтар", "Динамо", "Ворскла", "Дніпро-1", "Десна", ФК "Львів", "Карпати" і представник Першої ліги "Інгулець".