Чемпіонат України. Шахтар сенсаційно втратив очки в матчі з ФК Львів. Шахтар не зумів обіграти Львів у матчі чемпіонату України з футболу.

У Харкові на стадіоні "Металіст" завершився матч 16-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар - Львів. Остаточний рахунок поєдинку 0:0, інформує UkrMedia.

Шахтар 0:0 Львів

Попередження: Парамонов 7', Жонатан 16', Приймак 47', Сабіно 69', Бандура 73'

Шахтар діяв в 1-му таймі активніше і, закономірно, створив більше моментів. Найкращий шанс в першій половині зустрічі мав Болбат. Однак, хавбек не влучив по порожніх воротах після помилки Бандури на виході.

У другому таймі Шахтар діяв в атаці ще рішучіше, хоча у гостей виникали класні моменти. Наприклад, Бруно кілька разів виводили на ударну позицію, однак форвард гостей не зумів переграти Пятова. Після 60-ї хвилини Гірники почали штурм воріт Бандури, а ФК Львів, поставивши "автобус біля своїх воріт, грав на винос. У підсумку тактика Львова спрацювала і вони відібрали очки у чемпіона.

Склади команд:

Шахтар : П'ятов, Данченко, Хочолава, Ракицький, Ізмаїл, Велінгтон Ньому (Коваленко 70'), Майкон, Тайсон, Алан Патрік (Кайоде 76'), Болбат (Дентіньо 81'), Мораєс.

Львів : Бандура, Парамонов, Адамюк, Борзенко, Сабіно, Да Сілва Ліма Жонатан, Приймак (Мартан 68'), Западня, Тейлор (Голіков 90+4'), Бруно (Сезар 90+2').

За підсумками матчу команди зберегли свої місця в турнірній таблиці УПЛ:

Гірники займають перше місце (41 очко),

Львів - восьмий (19 очок).

Найближчий переслідувач Гірників - Динамо в неділю спробує скоротити відставання від першого місця. Кияни проведуть гостьовий матч проти Александрії.

Наступний матч "Шахтар" проведе вже в Лізі чемпіонів. 27 листопада підопічні Фонсеки проведуть найважливіший матч проти Хоффенхайма.