Ювентус переміг Інтер і здобув лідерство в чемпіонаті Італії. У чемпіонаті Італії відбувся один з головних матчів сезону - "Ювентус" приймав "Інтер".

У чемпіонаті Італії відбувся один з головних матчів сезону - "Ювентус" приймав "Інтер". Звичайно, відрив у туринців зараз значний, так що не можна сказати, що на кону стояло багато, але дербі Італії завжди принципово, передає Ukr.Media.

До певного моменту здавалося, що "Інтер" виглядає краще і цілком може розраховувати на перемогу. Так, у міланців були дві явні гольові можливості. У першому таймі міг відкрити рахунок Гальярдіні, але із забійної позиції влучив у стійку, а після перерви карати "Юве" за вільність в обороні повинен був Політано - але теж не зміг пробити повз Щенсні.

"Ювентус" стрепенувся і провів разючий випад. Канселу зліва заплутав Маріу і вирізав відмінну передачу на дальню штангу. Саме там і чергувала Ірландія - 1:0 на 66-й хвилині. Половину тайму туринці грали по рахунку і не дали супернику серйозних шансів на порятунок.

"Інтер" програв і не зміг повернути інтригу в боротьбі за чемпіонство. Зараз він відстає від чинного володаря титулу на 14 очок.