Чемпіонат України. Динамо розгромило Карпати, здобувши 600-ту перемогу в чемпіонатах України. Київське Динамо з рахунком 4:0 обіграло Карпати у Львові.

Київське "Динамо" і львівські Карпати завершили матчі УПЛ в 2018 році в рамках 18-го туру. Матч відбувся у Львові, інформує UkrMedia.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і ніщо не вказувало на підсумковий розгром. Єдиний гол у першій половині припав після штрафного удару від Циганкова з рикошетом.

У другому таймі кияни зловили Карпати на контратаці і під кінець матчу забили всі голи.

Після цієї перемоги Динамо піднялося на другу сходинку (38 очок), у Шахтаря - 45. В Александрії 36 очок, але гра зі Львовом у неділю може повернути команду Шарана на другу сходинку.

До речі, "Динамо" здобуло свою 600-ю перемогу в рамках чемпіонатів незалежної України.

Карпати - Динамо 0:4

Голи: Циганков, 28, 49, 90+1, Шапаренко, 89

Карпати: Кучинський - Федецький, Гуйє, Мехремич - Карраскаль, Ербес (Понде, 70), Клец, Мякушко (Мірошниченко, 58) - Ді Франко - Швед (Лебеденко, 57), Гуцуляк

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Сидорчук, Шепелєв (Андрієвський, 90+2) - Циганков, Шапаренко, Вербич - Бесєдін (Дуелунд, 90)

Попередження: Ербес, Мехремич, Гуйє, Гуцуляк, Ді Франко - Бесєдін, Шапаренко, Шепелєв, Вербич.