Дмитро Сосновський покинув збірну України з боксу після 14 років роботи. 60-річний Сосновський написав заяву за власним бажанням.

Багаторічний наставник національної збірної команди України з боксу вирішив припинити роботу на цій посаді за власним бажанням. Про це інформує прес-служба ФБУ, інформує Ukr.Media.

Дмитро Сосновський очолював збірну України протягом 14 років. На цей час припав період виступу "золотої команди" на чолі з Василем Ломаченком, Олександром Усиком і Олександром Гвоздиком. Ця команда двічі ставала найкращою в Європі, раз - найкращою у світі, а на трьох Олімпійських іграх підопічні Сосновського виграли 7 медалей, в тому числі 5 на Олімпіаді в Лондоні.

Під його керівництвом національна команда виграла командну першість на чемпіонатах Європи, стала найсильнішою збірною світу в 2011 році і виграла загальнокомандну першість на боксерському турнірі Олімпійських ігор 2012 року.

На першому тренувальному зборі в 2019 році займатися підготовкою боксерської збірної буде тренерський колектив у складі Леоніда Лоївського, Романа Семенишина, Валерія Даниленка та Валентина Остянова.

Національна збірна України почне перший тренувальний збір із загальної фізичної підготовки 11 січня в м. Коломия (Івано-Франківська обл.).