"Донбас" обіграв "Дніпро" і вийшов на перше місце в турнірній таблиці. Переможну шайбу закинув Віталій Лялька.

У Дружківці відбувся матч 36-го туру чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому «Донбас» приймав херсонське «Дніпро». Напередодні гри команди розділяло лише одне очко в турнірній таблиці, і в разі перемоги донеччани виходили на перше місце, інформує Ukr.Media.

Вже на 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард «Донбасу» Вадим Мазур, який вдало зіграв на добиванні. Незадовго до кінця першого періоду донеччани подвоїли перевагу - Дмитро Ігнатенко підставив ключку під кидок Владислава Гончарова.

До трьох шайб відрив «Донбасу» збільшив Віталій Лялька, який реалізував більшість. В середині другого періоду команди обмінялися голами - спочатку 17-річний Артем Целогородцев "пробив" Богдана Дяченко, а через 50 секунд Денис Мостовий з незручної руки відправив шайбу у ворота Олега Петрова.

Незадовго до кінця зустрічі «Дніпру» вдалося закинути ще раз, коли більшість реалізував Дмитро Пугачов. Херсонці зняли голкіпера і випустили шостого польового гравця, однак скоротити розрив «Дніпру» не вдалося - натомість Олександр Костіков скористався помилкою захисників і відправив шайбу у порожні ворота.

Перемога 5:2 дозволила «Донбасу» вийти на чисте перше місце в турнірній таблиці, маючи гру в запасі.

«Донбас» - «Дніпро» 5:2 (2:0; 2:1; 1:1)

Шайби: 1:0 Мазур (Коренчук, Григор'єв), 03:31. 2:0 Ігнатенко (Гончаров), 19:23. 3:0 Лялька (Мазур - більш.), 23:26. 3:1 Целогородцев (Бондаренко, Матвієнко), 29:51. 4:1 Мостовий (Денискін), 30:43. 4:2 Пугачов (Білоусов, Бондаренко), 57:41. 5:2 Костіков (Захаров - порожні ворота), 59:30.

Донбас: Дяченко (Костенко); Сильницький - Романенко, Ігнатенко - Гончарів, Жовнір - Григор'єв, Воронін - Александров; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Манукян - Захаров (К) - Костіков, Пуголовкін - Кузьмик - Нікіфоров, Денискін - Разумов - Мостовий.

Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Пугачов - Шулешов, Сірченко - Матвієнко, Будько - Матусевич; Золотухін - Дунаєв - Черемнов, Бондаренко - Коляда - Жвачкін (К), Коваленко - Ромащенко (А) - Макарицький, Зик - Целогородцев - Тимченко.