Юнацька команда "Динамо" обіграла однолітків з туринського "Ювентуса"

Кияни розгромили Ювентус і пробилися у 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.

У Києві, на стадіоні Динамо імені Лобановського кияни впевнено здобули путівку в наступний раунд турніру. Приємним є той факт, що матч відвідала чимала кількість глядачів, чому могли б позаздрити деякі команди української Прем'єр-Ліги, інформує Ukr.Media.

Весь матч "біло-сині" домінували над своїм суперником, не залишаючи багато шансів "старій синьйорі". На 6-й хвилині матчу Євгеній Ісаєнко виконав шикарний простріл у штрафну суперника і Артур Ващишин замкнув передачу партнера.

У другому таймі, на 69-й хвилині матчу Сергій Булеца прийняв м'яч після передачі Дениса Попова і зробивши сольний прохід пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика - 2:0!

Вже під завісу матчу, на 85-й хвилині Артем Шулянський виконав точну подачу з кутового, на яку успішно відгукнувся Денис Попов - 3:0!

Динамо U-19 - Ювентус U-19 3:0

Голи: Ващишин, 6, Булеца, 69, Попов, 85.

Динамо: Нещерет - Попов, Вівчаренко, Скорко, Сирота, Булеца (Надольський, 82), Ващишин (Михайленко, 86), Білошевський, Цітаішвілі (Волошин, 90), Шулянський (Ванат, 86), Ісаєнко.

Ювентус: Лорія - Морроне, Роса (Леоне, 67), Андзолін (Франкофорте, 83), Портанова, Капелліні (Гоцці, 83), Ніколуссі-Кавілья, Макун, Фаджолі (Пінеллі, 46), Пабло Морено, Петреллі (Маркович, 59).

Попередження: Вівчаренко - Капелліні.

22 лютого пройде жеребкування 1/8 фіналу турніру. Потенційними суперниками киян є Барселона, Хоффенхайм, Атлетіко Мадрид, Аякс, Манчестер Юнайтед, Ліверпуля, Реал Мадрид і Порту. Базові дні проведення 1/8 фіналу - 12-13 березня.