Ольга Харлан отримала срібло Кубка світу в Афінах зі змагань по фехтуванню. Лідер збірної України вперше в сезоні завоювала медаль Кубка світу.

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла срібні медалі Кубка світу в Афінах (Греція).

У Греції вона виступала під шостим номером світового рейтингу Міжнародної федерації фехтування (FIE), тому вона розпочала змагання відразу з 1/32 фіналу. Там вона не мала проблем з Тетяною Приходько з Казахстану, закінчивши бій з рахунком 15:5, інформує Ukr.Media.

Далі наша спортсменка перемогла Елоїзу Пассаро з Італії 15:9. З таким же рахунком вона обіграла француженку Мано Брюне, а в поєдинку за вихід у півфінал одним ударом виграла у господині етапу Теодори Гунтури 15:14.

У півфіналі Харлан розібралася з 17-річною угоркою Лізою Пустаї, яка нещодавно вперше стала чемпіонкою Європи серед юніорів на континентальній першості у Фоджі (Італія). У фіналі Ольга зустрілася з діючою чемпіонкою світу Софією Поздняковою. У вирішальному поєдинку наша фехтувальниця програла з рахунком 10:15.

Нагадаємо, в цьому році Харлан стала бронзовим призером Гран-прі Каїра.

Раніше вона виграла етап Гран-прі в Мексиці.