Коростильов виграв золото у стрільбі з пістолета, а Омельчук в дуеті з Костевич стали чемпіонами Європи. На чемпіонаті Європи зі спортивної стрільби в Осієку (Хорватія) українці виграли дві золоті медалі.

На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї (з дистанції 10 м) в хорватському Осієку, Україна поповнила свою колекцію медалей, інформує Ukr.Media.

У стрільбі з пістолета українець Павло Коростильов виграв золото, набравши 241,3 очки. Срібним призером став Дамір Микец з Сербії (239,9), а бронзовим - італієць Джузеппе Джордано (219,4).

На жаль, за крок від медалі в цій дисципліні зупинився інший українець - Олег Омельчук (199.3). Також не пощастило в жіночій стрільбі з пістолета Олені Костевич. Українка була однією з фавориток, але зайняла у фіналі останнє місце. Судячи з усього, вона вчинила один із пострілів, не вписавшись у відведений на це час.

Згодом Омельчук в дуеті з Оленою Костевич стали чемпіонами Європи в змаганнях змішаних команд. Наш дует набрав 486.0 бала, випередивши пари з Росії - 485.1, і Сербії - 418.6.