Євро-2020. Збірна України на виїзді перемогла команду Люксембурга. Все вирішилося в останню хвилину.

Гра закінчилася з рахунком 1:2

Національна збірна України з футболу, 25 березня провела другий поєдинок відбірного турніру чемпіонату Європи-2020, в якому на стадіоні "Жозі Бартель" зустрілася з командою Люксембургу, інформує Ukr.Media.

Незважаючи на постійні атаки українців, гра закінчувалася з рахунком 1:1. І лише в останню з додаткових трьох хвилин українці практично дивом змогли вирватися вперед.

Першими ворота суперника вразили люксембуржці - гол забив Тюрель.

М'яч у відповідь не змусив себе чекати - вже через п'ять хвилин Віктор Циганков прийняв пас Зінченко і точним ударом з ходу зрівняв рахунок.

На 93-й хвилині після навісу Малиновського зі штрафного люксембуржець Родрігес забиває у власні ворота - 2:1 на користь України.

Наступні матчі в кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 7 і 10 червня у Львові проти команд Сербії та Люксембургу.

Результати інших вчорашніх матчів:

Чорногорія-Англія - 1:5, Косово-Болгарія - 1:1, Франція-Ісландія - 4:0, Андорра-Албанія - 0:1, Туреччина-Молдова - 4:0.

У першому турі кваліфікації 2020 збірна України в Лісабоні зіграла внічию (0:0) з чинним чемпіоном Європи Португалією, яка не забила вперше за 19 домашніх матчів. Люксембург здобув вольову перемогу над Литвою (2:1).