Українські боксери вивели збірну України на друге місце в загальному медальному заліку. Боксери завоювали 6 нагород на міжнародному турнірі у Тбілісі.

20 квітня в Тбілісі (Грузія) пройшли фінальні поєдинки 3-го Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе, інформує Ukr.Media.

За результатами змагань боксери збірної України завоювали 6 нагород, серед яких 4 золоті. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Нагороди 3-го Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе у складі національної збірної України завоювали:

• "золото" — Микола Буценко (56 кг), Євгеній Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Віктор Вихрист (+91 кг);
  • "срібло" — Назар Куротчин (49 кг);
  • "бронза" — Юрій Шестак (60 кг).

Кращим боксером змагань був визнаний лідер збірної України у вазі до 75 кг Олександр Хижняк.

Крім того, 6 завойованих нагород вивели збірну України на друге місце в загальному медальному заліку. Попереду виявилася лише господиня змагань збірна Грузії, а третє місце посіли росіяни.

Всього в нинішньому розіграші змагань взяли участь понад 100 боксерів з Грузії, Вірменії, Росії, Білорусі, Чехії та Азербайджану.