Українська прем'єр-ліга. Динамо і Шахтар розійшлися миром. Команди не порадували вболівальників голами.

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився центральний матч 25-го туру української Прем'єр-ліги Динамо — Шахтар, інформує Ukr.Media.

Команди розпочали і провели весь перший тайм дуже обережно. На небезпечний удар Велингтона Нема динамівці відповіли серій прострілів і навісів від новачка киян Де Піни. У другому таймі пристрасті на полі поступово розпалювалися, що призвело до великої кількості жовтих карток. Однак, голів у цьому матчі глядачі так і не побачили. На останній хвилині матчу Мораєс не реалізував пенальті, який заробив Дентіньо. Підсумковий рахунок 0:0 явно на користь лідера чемпіонату. Шахтар після 25 турів зберіг 7-очковий гандикап над Динамо.

Динамо 0:0 Шахтар

Попередження: Буяльський 31', Бурда 57', Миколенко 58', Де Піна 62', Цитаішвілі 79' — Мораєс 57', Болбат 63', Тайсон 78', Дентіньо 87'

Склади команд:

Динамо : Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Буяльський, Циганков, Шапаренко (Цитаішвілі 54'), Де Піна, Вербич (Русин 73').

Шахтар : П'ятов, Болбат (Бутко 68'), Кривцов, Хочолава, Ізмаїл, Степаненко (Дентіньо 77'), Патрік, Нім (Коваленко 71'), Тайсон, Соломон, Мораєс.

В наступному турі "Шахтар" відправиться в гості до Маріуполя, Динамо на виїзді зіграє з ФК Львів. Ігри відбудуться 28-го квітня.