Українські дефлімпійці виграли чемпіонат Європи з футболу. В Греції завершився чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

Збірна України з футболу серед спортсменів з вадами слуху завоювала золоті медалі на континентальній першості, яка завершилася в грецькому Іракліоні, інформує Ukr.Media.

Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України, в турнірі взяли участь 16 команд, які були розбиті на чотири групи. Українці стали першими у своєму квартеті, по черзі здолавши Англію (3:1), Францію (2:0) та Швецію (2:0).

У плей-офф "синьо-жовті" пройшли Росію (2:1) і Ірландію (1:0), а у фінальному поєдинку перемогли Німеччину (2:0). Бронзовими призерами змагань стали господарі — греки.

Дефлімпійська збірна України вперше перемогла на чемпіонаті Європи.