"Ліверпуль" почав сезон з розгрому "Норвіча" з рахунком 4:1. Рахунок був відкритий на сьомій хвилині.

Один з фаворитів чемпіонату англійської Прем'єр-Ліги "Ліверпуль" наочно продемонстрував різницю між контрольними та офіційними матчами. Якщо у літніх спарингах у команди Юргена Клоппа багато чого не виходило, то в грі з "Норвічем""червоні" продемонстрували свої атакуючі можливості вже в першому таймі, інформує Ukr.Media.

Рахунок був відкритий на сьомій хвилині. На жаль, в протокол буде занесений автогол — Хенлі невдало вибив м'яч з воротарського майданчика після прострілу Орігі. Втім, "повноцінного" гола господарів не довелося довго чекати. Вже на 19-й хвилині Фірміні і Салах скористалися нерозторопністю суперника у власному штрафному майданчику, і єгиптянин записав на свій рахунок перший гол.

А ще через дев'ять хвилин додав до нього і гольову передачу, здорово навісив з кутового точно на голову ван Дейку. Нарешті, незадовго до перерви довів справу до розгрому Орігі, який скористався провалом двох центральних захисників "Норвіча".

4:0 — перевага більш, ніж солідна. При цьому, гості не виглядали такими вже безпорадними в атаці, створивши біля воріт Алісона, а потім і Адріана, який замінив його, кілька небезпечних моментів. Особливою активністю виділявся фінський форвард "Норвіча" Теему Пуккі. Він і став автором першого гола дебютанта АПЛ, коли на 64-й хвилині, уникнувши офсайду, реалізував вихід один на один.

До кінця матчу ще було чимало часу, і суперники обмінялися небезпечними випадами, після яких рахунок міг змінитися і в одну, і іншу сторони. Але фінальний свисток зафіксував перемогу "Ліверпуля" — 4:1.

Голи: Хенлі Р., 7 (автогол) (1:0); Салах, 19 (2:0); ван Дейк, 28 (3:0); Орігі, 42 (4:0); Пуккі, 64 (4:1).

"Ліверпуль": Алісон (Адріан, 39); ван Дейк; Гомез; Робертсон Е.; Фабіньо; Александер-Арнольд; Хендерсон; Фірміні (Мілнер, 86); Орігі (Мане, 74); Вейналдум; Салах.

"Норвіч": Крул; Маклін; Еронз; Хенлі Р.; Годфрі; Кантуелл; Льюїс Дж.; Трібулл (Ернандес О., 70); Буендія; Штайперманн (Ляйтнер, 58); Пуккі (Дрмич Й., 83).

Попередження: Ляйтнер, 60; Буендія, 65.