УПЛ. Олімпік здобув першу перемогу в сезоні. У Львові на стадіоні Україна в рамках восьмого туру УПЛ зустрілися дві команди з негативними серіями в чемпіонаті.

У Львові на стадіоні Україна в рамках восьмого туру УПЛ зустрілися дві команди з негативними серіями в чемпіонаті. ФК Львів одинадцять місяців не міг виграти на своєму полі, тоді як Олімпік десять матчів поспіль не міг набрати три очки в матчах УПЛ. Не дивно, що до початку туру Львів йшов передостаннім в таблиці, а Олімпік останнім, інформує Ukr.Media.

Один з ключових епізодів матчу стався наприкінці першого тайму, коли Ігор Гончар отримав червону картку, а в ворота ФК Львів був призначений пенальті. Однак Матар не зумів переграти Сарнавського.

Однак, на 80-й хвилині Олімпіку все ж вдалося реалізувати пенальті Політило. 1:0 — перша перемога донецької команди в сезоні.

Львів — Олімпік 0:1

Гол: Політило, 80 (пенальті).