"Динамо" перервало серію програшів в УПЛ: розгром "Ворскли". Доля вчорашнього поєдинку була вирішена ще в першому таймі, коли киянам вдалося тричі відзначитися.

Київське "Динамо" нарешті перервало свою серію без перемог в УПЛ, на виїзді розбивши полтавську "Ворсклу" у матчі 8-го туру чемпіонату, інформує Ukr.Media.

Доля вчорашнього поєдинку була вирішена ще в першому таймі, коли киянам вдалося тричі відзначитися після помилок оборони господарів поля. Вже на старті зустрічі рахунок відкрив Віктор Циганков, який замкнув на дальній штанзі навіс зліва від Миколенко, потім по разу відзначилися Артем Шабанов і Карлос Де Піна — перший ударом головою після подачі з кутового, а другий красивим пострілом у праву "дев'ятку".

Друга половина матчу почалася з ще одного голу киян. Чеснаков подарував м'яч гравцям суперника, після чого відразу ж пішла контратака, яку класним ударом з-за меж воротарського майданчика завершив Артем Бесєдін. А потім "Динамо" чекала головна невдача в цьому матчі — травму в складі киян отримав Микита Бурда, причому півзахисник не зміг залишити поле без допомоги лікарів.

Свій п'ятий і останній гол у поєдинку гості відклали до 83-ї хвилини. Знову сталася помилка захисників полтавчан, після якої перед Ткаченко виявився Карлос Де Піна і перекинув голкіпера "Ворскли". 0:5 — перша перемога Олексія Михайличенка в УПЛ після повернення в "Динамо", яка була затьмарена важкою травмою Микити Бурди.

"Ворскла" — "Динамо" 0:5 (0:3)

Голи: Циганков, 9 (0 : 1); Шабанов, 35 (0 : 2); Де Піна, 37 (0 : 3); Бесєдін, 46 (0 : 4); Де Піна, 83 (0 : 5).

"Ворскла": Каневцев (Ткаченко А., 28); Баєнко; Кані; Артур Батіста; Чеснаков; Скляр; Пердута; Луїзао (Петрович Т., 46); Габелок; Васін Д. Р. (Хебай, 72).

"Динамо": Бущан; Бурда (Кадар, 52); Миколенко; Шепелєв (Буяльський, 39); Шабанов; Циганков; Сидорчук; Де Піна; Гармаш (Фран Сіль, 78); Караваєв; Бесєдін.

Попередження: Луїзао, 20; Скляр, 40 — Бесєдін, 21; Миколенко, 58; Гармаш, 74.