УПЛ. Турнірна таблиця станом на 26 вересня. У перенесеному матчі 4-го туру Прем'єр-ліги київське "Динамо" на виїзді перемогло "Маріуполь" з рахунком 1:0.

У перенесеному матчі 4-го туру Прем'єр-ліги київське "Динамо" на виїзді перемогло "Маріуполь" з рахунком 1:0. Переможний м'яч на 1-й компенсованій хвилині забив Беньямін Вербич, інформує Ukr.Media.

У поєдинку відмінно зіграв голкіпер господарів Рустам Худжамов, який у першому таймі вчасно зреагував на удари Жерсона Родрігеса і Вербича.

Свій момент мали й приазовці, Дмитро Топалов вирвався на побачення з Денисом Бойком, який кинувся в м'яч.

На 68-й хвилині небезпечно пробив Віктор Циганков, Худжамова підстрахував Сергій Яворський. А під кінець основного часу "Маріуполь" врятувала поперечина після удару Томаша Кендзьора.

"Динамо" з 14-ма очками піднявся на 3-е місце в турнірній таблиці. Відставання від "Шахтаря" — 10 балів. "Маріуполь" набрав 9 пунктів і йде 8-им.