Ліга Європи. Олександрія — Гент зіграли внічию в матчі другого туру групового етапу. Олександрія здобула перше історичне очко в основному раунді Ліги Європи.

Олександрія зіграла внічию 1:1 з Гентом в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи, інформує Ukr.Media.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу у ворота української команди — вже на 6-й хвилині матчу точний удар вийшов у Лорана Депуатра.

Ближче до середини першого тайму мандраж у гравців Александрії пройшов і команда Шарана стала все впевненіше атакувати, тоді як Гент перейшов на гру на контратаках. Моменти були в обох команд, але забити вдалося лише господарям. На 60-й хвилині Артем Сітало добив м'яч у порожні ворота після тривалої атаки своєї команди й приніс нічию Александрії.

Зазначимо, що весь матч на полі провів український захисник Гента Ігор Пластун. Ще один українець Роман Яремчук був замінений на 89-й хвилині.

Олександрія здобула перше історичне очко в основному раунді Ліги Європи. У третьому турі 24 жовтня Олександрія на виїзді зіграє проти Сент-Етьєна.

Олександрія — Гент 1:1

Голи: Сітало, 60 — Депуатр, 6

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Дубра, Бухав, Мірошниченко — Банада, Ковалець (Довгий, 75), Гречишкін — Лучкевич (Безбородько, 86), Сітало (Сновигав, 80), Третьяков.

Гент: Камінські — Люстіг, Пластун, Нгаду-Нгаджуи, Асаре — Кумс, Давид, Овусу, Оджиджа — Депуатр (Квилитая, 85), Яремчук (Кубо, 88).