"Інгулець" розгромив "Кремінь" і очолив таблицю першої ліги. Перемога дозволила "Інгульцю" вийти на перше місце в першій лізі.

У п'ятницю відбулися два перші матчі 13-го туру першості першої ліги України. "Інгулець", отримавши чисельну перевагу в кінці першого тайму з одним із аутсайдерів "Кременем", тільки в останні чверть години гри зумів схилити шальки терезів на свою користь. Причому, призвело до розгрому друге вилучення у складі господарів — 3:0, інформує Ukr.Media.

Перемога дозволила "Інгульцю" вийти на перше місце в першій лізі, щонайменше, до кінця матчів "Оболоні" та "Металіста-1925".

Остання команда першої ліги запорізький "Металург" чинила гідний опір в Івано-Франківську місцевому "Прикарпаттю", але також, залишившись у меншості у другому таймі, не зуміла втримати нічийний результат, зазнавши 11-у поразку у сезоні — 1:2.

"Прикарпаття" — "МФК Металург" 2:1 (1:1)

Голи: Кузьмін Р., 4 (1 : 0); Черній, 41 (1 : 1); Дербах, 74 (2 : 1).

Вилучення: Кулинич, 66.

"Кремінь" — "Інгулець" 0:3 (0:0)

Голи: Фатєєв, 74 (0 : 1); Січінава, 82 (0 : 2); Ковальов М., 88 (0 : 3).

Вилучення: Зозуля Д., 44; Городенко, 77.