Ще один учасник Євро-2020: Польща виходить у чемпіонат. Збірна Польщі стала четвертою збірною, яка завоювала право виступити у фінальній частині чемпіонату Європи.

Збірна Польщі стала четвертою збірною, яка завоювала право виступити у фінальній частині чемпіонату Європи. Євро-2020 — четвертий поспіль чемпіонат Старого континенту, на якому з'явиться польська збірна, і третій великий турнір поспіль, в якому візьмуть участь біло-червоні. Раніше такої вдалої серії у польської команди в історії ще не було, інформує Ukr.Media.

Домашня перемога над Північною Македонією вийшла непростою. До перерви домінували поляки, але забити не змогли. Ближче всього до цього був Крихов'як, чий удар на десятій хвилині парирував Дімітрієвскі, а удар Зелінського через кілька хвилин був у стійку.

На початку другого тайму македонців знову підстрахував каркас воріт після удару Шиманьского. Удар Мілка на 73-й хвилині відбувся в сантиметрах над поперечиною. А через хвилину полякам нарешті вдалося пробити македонську оборону. Крихов'як зробив зі своєї половини діагональ в штрафну на Левандовського, який обіграв захисника, прокинув м'яч між ніг, але поруч був Пшемислав Франківськи і вже він послав м'яч у "будиночок" воротарю Столу Дімітрієвському. Через п'ять хвилин поляки пресингом змусили македонців вибити м'яч за бокову. Швидке введення м'яча в гру на Левандовського і Роберт віддав другий гольовий пас на Аркадія Міліка, який точно пробив у кут воріт — 2:0!

Польща отримала 19 очок, на три більше, ніж було в Австрії і вже недосяжні для Словенії і Північної Македонії, у яких залишилося 11.

Польща — Північна Македонія 2:0 (0:0)

Голи: Франківські, 74 (1 : 0); Мілік, 80 (2 : 0).

Польща: Щенсний; Беднарек; Крихов'як; Глік; Берешиньский; Реца; Гуральські; Зелінські П. (Пентек К., 92); Шиманьский (Мілік, 68); Гросіцкі (Франківському, 74); Левандовський.

Північна Македонія: Дімітрієвскі; Аліоскі; Бейтулай; Рістовскі (Радескі, 81); Рістевскі; Мусліу; Ніколов (Стойлов, 88); Спіровскі; Елмас; Несторовскі (Трайковскі А., 74); Пандєв.

Попередження: Беднарек, 36; Шиманьский, 40; Реца, 66 — Пандєв, 14; Ніколов, 19; Несторовскі, 34; Спіровскі, 63; Аліоскі, 67; Рістевскі, 80.