"Шахтар" і загребське "Динамо" поділили очки і зіграли внічию. "Шахтар" у Харкові приступив до протистояння із загребським "Динамо".

"Шахтар" у Харкові приступив до протистояння із загребським "Динамо". Перший тайм вчорашнього поєдинку розпочався для "гірників" багатообіцяюче — на 16-й хвилині Коноплянка відкрився на прекрасну передачу врозріз від Марлоса праворуч, добіг до ближньої штанги і з гострого кута переграв голкіпера ударом у дальній кут — 1:0! Але хорвати досить швидко відповіли. У Марлоса відібрали м'яч, Оршич протягнув його по лівому краю і відмінно вирізав в центр на Ольмо. Іспанець пішов від опіки і зіграв на випередження П'ятова — 1:1, інформує Ukr.Media.

Перший тайм проходив у приблизно рівній боротьбі, а другий спочатку складався на користь Загреба. На 50-й хвилині вони мали виходити вперед, але Оршич після сольного проходу зліва потрапив у штангу, а П'ятов витягнув з "дев'ятки" удар Ольмо. Але що не вийшло тоді, вийшло на 60-й хвилині. П'ятов "привіз" пенальті, заваливши на кутовому у воротарському Гаврановича, VAR підтвердив фол, а Оршич без шансів пробив у лівий кут — 1:2.

Ситуацію потрібно було терміново рятувати, і Луїш Каштру випустив на поле Додо з Соломоном. Бразилець буквально відразу довів свою корисність: Патрік віддав блискучу передачу в стилі Марлоса на лівий фланг, Додо випередив захисника і поклав кіпера на газон. Далі залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах — 2:2!

Тут вже треба було дотиснути суперника і вирвати перемогу, як це сталося з "Аталантою". В якості джокера вийшов Коваленко, але до голу ближче були хорвати — це Ольмо на передостанній хвилині основного часу влучив у праву стійку після гострої контратаки. Можна вважати, що пощастило.

За підсумками приблизно рівного футболу зафіксована нічия — 2:2. Ймовірно, доля путівки у плей-офф вирішиться в Загребі.

2019-20, Ліга Чемпіонів. Груповий турнір. Група C

Голи: Коноплянка, 16 (1 : 0); Ольмо, 25 (1 : 1); Оршич, 60 (пенальті) (1 : 2); Додо К., 75 (2 : 2).

"Шахтар": П'ятов; Болбат (Додо К., 66); Кривцов; Ісмаїлі; Матвієнко Н.; Степаненко; Алан Патрік; Марлос (Коваленко, 84); Тайсон; Коноплянка (Соломон, 66); Жуніор Мораес.

"Динамо" З": Лівакович; Теофіл-Катерін; Дилавер; Леовац; Перич; Адемі Ар. (Гояк, 68); Стоянович П.; Ольмо; Моро; Оршич (Іванушец, 90); Гавранович (Петкович Б., 62).

Попередження: Алан Патрік, 40; П'ятов, 58; Болбат, 59 — Стоянович П., 7; Перич, 23; Дилавер, 63; Адемі Ар., 64.