Чемпіонат України. "Динамо" виграло у ПФК Львів. "Динамо" виграло у ПФК Львів з рахунком 4:0 чемпіонат України.

Кияни повернулися на друге місце в УПЛ, інформує Ukr.Media.

У матчі 13-го туру Favbet Ліги Динамо вдома обіграло ПФК Львів з рахунком 4:0.

На 11-й хвилині матчу Микола Шапаренко вивів киян вперед, забивши за "Динамо" вперше з лютого. До перерви Віктор Циганков подвоїв перевагу біло-синіх, реалізувавши пенальті.

На 35-й хвилині господарі поля залишилися в меншості. Червону картку отримав Сергій Сидорчук і тепер півзахисник пропустить матч 14-го туру проти "Шахтаря".

Наприкінці зустрічі Артем Бесєдін забив третій гол Динамо в матчі, вдало зігравши на добиванні. У компенсований час Денис Попов встановив остаточний рахунок поєдинку.

Динамо набрало 27 очок і повернулося на друге місце Favbet Ліги. Відставання від Шахтаря становить 10 очок. ПФК Львів замикає турнірну таблицю.

10 листопада Динамо на виїзді зіграє проти Шахтаря. 7 листопада кияни в Данії проведуть матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи проти Копенгагена. ПФК Львів 9 листопада вдома прийме Ворсклу.