Вельми курйозний момент стався в ході футбольного матчу з римським гравцем. Хлопець зухвало жбурнув м'яч у гравця.

Хлопець який подає м'ячі дав волю своїм емоціям, коли під час футбольного матчу між його командою «Аякс» і італійською «Ромою» він зухвало запустив м'яч у груди римського гравця Ріккардо Калафьорі, інформує Ukr.Media.

Лівий захисник "Роми" навмисне вбивав час у остаточні хвилини першого матчу чвертьфіналу Ліги Європи, коли його клуб вів у зустрічі з рахунком 2:1 (матч так і завершився — перемогою "Роми"). За це, швидше за все, спортсмен і був покараний розсердженим уболівальником «Аякса».

Сам момент вийшов вельми курйозним і навіть кумедним, адже в підсумку рефері зустрічі ще й нагородив Калафьорі "гірчичником", за те, що той перед цим інцидентом тягнув час.