Збірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу Євро 2020. У важкому матчі в Шотландії українці перемогли шведів.

Увечері в середу, 29 липня в Глазго (Шотландія) відбулася остання гра 1/8 фіналу Євро-2020 (2021). Номінальні господарі з команди Швеції приймали національну збірну України, інформує Ukr.Media.

Рахунок у грі відкрив на 27 хвилині чудовим ударом зі штрафного Олександр Зінченко — 1:0. Відмінну передачу на нього зробив Андрій Ярмоленко зовнішньою стороною стопи з правого флангу.

У першій сорокап'ятихвилинці тривала рівна гра з постійними закиданнями в штрафну збірної України в надії використати свою перевагу в зростанні. Але наш воротар Георгій Бущан прекрасно ловив всі подібні навіси і передачі.

Незадовго до перерви, бачачи це, лідер Швеції Форсберг зважився на дальній удар і завдяки рикошету від опорної ноги одного із захисників зрівняв рахунок — 1:1.

Вся друга сорокап'ятихвилинка пройшла в боротьбі, почергово потрапляючи в різні частини каркаса воріт один одного, але рахунок так і не змінився.

Чим ближче до 90 хвилини, тим менше в обох командах хотіли ризикувати, а тому гра плавно перетекла в додатковий час — дві п'ятнадцятихвилинки.

У першій з них за грубість був видалений Даніельсон, а відразу кілька гравців з обох команд отримали пошкодження, але зуміли продовжити гру.

І вже в доданий до другого додаткового екстратайму час Артем Довбик, що вийшов на заміну, забив другий наш гол Швеції!

Українська фан-зона вибухнула. Збірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи!

Тепер збірна України зіграє в суботу, 3 липня в Римі проти збірної Англії.