Новини України

бронзова медаль

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою бронзова медаль. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Збірна України з пляжного футболу програла Швейцарії
Українці посіли підсумкове четверте місце на Європейських іграх, які проходять в Мінську.
30 Червня 2019 13:26
Гімнастка Варінська здобула бронзу на Європейських іграх
Перша медаль України зі спортивної гімнастики на змаганнях.
29 Червня 2019 19:45
Анна Кривонос отримала бронзу Юніорського кубка IBU
Українська юніорка Анна Кривонос з одним промахом в пасиві показала третій результат.
2 Березня 2019 03:01
Фігуристка Анастасія Архипова принесла Україні перемогу
Спортсменка виграла бронзу на зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.
15 Лютого 2019 15:25
У перший день юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі Україна завоювала одну медаль
З почином: підсумки першого дня юнацьких Олімпійських ігор для України.
8 Жовтня 2018 09:47
Українець Георгій Зантарая здобув "Бронзу" на чемпіонаті світу - 2018 з дзюдо
На другий день чемпіонату світу з дзюдо у Баку (Азербайджан) скарбничка збірної України поповнилася другою нагородою.
22 Вересня 2018 08:28
Чемпіонат світу з кульової стрільби: українець завоював бронзову медаль
Українець Павло Коростильов приніс десяту нагороду збірної на ЧС зі стрільби.
13 Вересня 2018 15:20
Прищепа принесла Україні друге золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
Українська легкоатлетка Наталія Прищепа виборола золото на чемпіонаті Європи в Берліні.
11 Серпня 2018 13:22
Українець завоював бронзу в стрибках у довжину на чемпіонаті Європи
Український легкоатлет Сергій Никифоров завоював бронзу на чемпіонаті Європи в Берліні.
9 Серпня 2018 11:00
Бронзовою призеркою чемпіонату Європи з шахів стала українка
На чемпіонат світу пробилися три українки.
20 Квітня 2018 08:15
Збірна України виграла медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Наші дівчата вибороли "бронзу" в естафеті 4х400 метрів.
4 Березня 2018 20:31
Російських керлінгістів позбавили олімпійських медалей з-за допінгу
14 лютого російські керлінгісти, подружжя Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький, завоювали бронзову медаль на Олімпіаді в Пхенчхані. Вони перші в історії Росії керлінгісти, які стали призерами Олімпійських ігор.
22 Лютого 2018 13:42
Два роки тому вона була на підтанцьовці в хокеї, а тепер взяла медаль Олімпіади!
Неймовірний зліт американки Мірай Нагасу, яка виграла бронзу Пхенчхана у фігурному катанні. Ось за такі карколомні історії ми і любимо спорт!
13 Лютого 2018 18:30
Біатлон: Віта Семеренко завоювала бронзу в спринті в Ансі
Сестри Семеренко фінішували в десятці першої гонки третього етапу Кубка світу.
14 Грудня 2017 18:19