Прищепа принесла Україні друге золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Українська легкоатлетка Наталія Прищепа виборола золото на чемпіонаті Європи в Берліні.

Українська бігунка Наталія Прищепа виграла золото чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 800 метрів, захистивши свій титул на цій же дистанції зразка 2016-го року. Ще одна українка Ольга Ляхова у цьому ж забігу стала бронзовим призером, інформує Ukr.Media.

У фіналі Прищепа показала результат 2:00.38 хвилини. Ляхова - 2:00.79. Між українками розташувалася Ренель Ламот (2:00.62) з Франції.

Нагадаємо, перше золото Україні на цьому чемпіонаті Європи приніс ходок Мар'ян Закальницький.