Збірна України з пляжного футболу програла Швейцарії. Українці посіли підсумкове четверте місце на Європейських іграх, які проходять в Мінську.

Збірна України з пляжного футболу в матчі за бронзові медалі Європейських ігор поступилася Швейцарії і посіла підсумкове четверте місце. Матч проходив у суботу, 29 червня, в Мінську на спортивно-оздоровчому комплексі «Олімпійський», інформує Ukr.Media.

Дві команди, які займали в групах останні місця, зустрілися у матчі за третє місце на турнірі. Україна в 1/2 фіналу поступилася Португалії, а Швейцарія — Іспанії. Протягом першого тайму команди забили по голу. На м'яч Андрія Борсука швейцарці відповіли результативним пенальті у виконанні Ноеля Отта.

Після другого періоду Україна вийшла вперед. Другий гол Андрія Борсука і м'яч Костянтина Макєєва вивели «синьо-жовтих» вперед. Швейцарія змогла відзначитися лише раз — автором далекого голу став воротар Валентин Яггі. Підопічні Варениці і Костенко пішли на останню перерву, маючи перевагу в один м'яч — 3:2.

Тренер «червоних» Анжело Ширінці добре попрацював з гравцями в перерві та вже на 29 хвилині Деян Станкович зрівнює рахунок — 3:3. Через три хвилини Ігор Борсук знову виводить українську дружину вперед. Наша перевага тривала недовго, через 20 секунд Спакка повертає нічийний рахунок — 4:4.

Другий гол капітана Деяна Станковича за дві хвилини до кінця заключної третини приносить перемогу Швейцарії. При цьому Україна мала чудовий шанс забити зі штрафного за 11 секунд до кінця матчу, однак м'яч полетів вище воріт. Підсумковий рахунок фіксує перемогу швейцарців — 5:4, які стали володарями бронзових нагород на других Європейських іграх в Мінську.

Україна — Швейцарія 4:5 (1:1, 2:1, 1:3)

Україна: А. Борсук, В. Борсук, Войтенко, Глутський, Заворотний, Зборівський, Корнійчук, Макеєв, Ведмідь, Неруш, Пачев, Сидоренко.

Швейцарія: Яггі (Harry Yeaggy), Штейнеманн, Спакка, Станкович, Отт, Шталдер, Стюкль, Конрад, Вюест, Борер, Остген, Ходель.

Голи: А. Борсук (4, 21), Макєєв (23), В. Борсук (32) — Яггі (Harry Yeaggy) (22), Станкович (29, 34), Спакка (32).

Попередження: І. Борсук (33), А. Борсук (33), Пачев (35) — Борер (6), Отт (35).

Зазначимо, що груповий етап розпочався для української збірної з двох перемог над Італією в серії пенальті та Іспанією в основний час. Чотири очки дали Україні право достроково потрапити в півфінал Європейських ігор. Третя гра нашої команди була важлива з точки зору дербі, адже Україна зустрічалася з Росією. Наші географічні сусіди до цього моменту втратили навіть теоретичні шанси на вихід з групи, програвши у двох попередніх матчах. Тим не менш, формальний аутсайдер турніру розбив команду Варениці й Костенко — 1:5. Таким чином, Україна зайняла друге місце в групі «В» і поступилася першим місцем Іспанії.

У півфіналі українці поступилися Португалії в додатковий час з рахунком 2:3.

Швейцарія у своїй групі посіла друге місце з п'ятьма набраними очками. У першій грі команда обіграла Португалію у додатковий час (3:1). Друга гра завершилася поразкою в серії пенальті від господарів турніру — білорусів (5:5 основний час і 2:3 пенальті). Однак у наступній грі підопічні Анжело Ширінці не залишили каменя на камені від Румунії (10:0). Матч 1/2 фіналу завершився для швейцарців поразкою від Іспанії (3:5).