На олімпійській трасі в Сочі завершився другий вид біатлонної програми нинішніх Ігор - жіноча спринтерська гонка на 7,5 км. Україна в цій гонці представляли Юлія Джима, Віта і Валя Семеренко, а також Олена Підгрушна.

Не секрет, що саме з жіночим біатлоном пов'язані наші надії на медалі сочинської Олімпіади. І перша ж гонка довела, що ці надії виявилися не марними. Одна з чотирьох наших учасниць гонки - Віта Семеренко - посіла третє місце в гонці, принісши тим самим першу медаль у скарбничку збірної України на нинішній Олімпіаді.

Відзначимо, що нинішня медаль Віти стала всього-лише шостою нагородою, завойованою нашими спортсменами на зимових Олімпіадах. Крім того, завоювавши сьогодні «бронзу», Віта Семеренко перервала восьмирічну серію без медалей на Зимових олімпійських іграх : останній раз на олімпійський п'єдестал українці піднімалися 20 лютого 2006, коли Олена Грушина і Руслан Гончаров завоювали третє місце в танцях на льоду на Іграх в Туріні.

Переможцем сьогоднішнього спринту стала словачка Анастасія Кузьміна, для якої нинішнє « золото » стало другою вищою олімпійською нагородою в кар'єрі, друге місце дісталося господині траси Ользі Вілухіной, яка лише на дві секунди випередила третьою Віту Семеренко.

Рідна сестра нашої медалістки - Валя Семеренко - закінчила сьогоднішню гонку на 12 -му місці, Олена Підгрушна прийшла до фінішу 26 -ю, а Юлія Джима зайняла в підсумковому протоколі 42-е місце.