Ольга Саладуха стала другою на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні. Українці Ользі Саладусі не вистачило всього одного сантиметра , щоб виграти чемпіонат світу в приміщенні.

Українці Ользі Саладусі не вистачило всього одного сантиметра, щоб виграти чемпіонат світу в приміщенні. Саладуха принесла Україні другу медаль в Сопоті - вчора у п'ятиборстві Аліна Федорова стала бронзовою призеркою.

Саладусі вистачило однієї спроби, щоб пройти у фінал - сьогодні донеччанка у своїй кращій спробі полетіла на 14 метрів і 45 сантиметрів. На жаль, такого результату не вистачило, щоб взяти золото - всього на один сантиметр українку випередила росіянка Катерина Конєва. До слова, Конєва переграла Саладуху і в Москві на чемпіонаті світу. Бронза вирушила в Ямайку - стрибок н 14 метрів і 34 сантиметри приніс медаль Кімберлі Вільямс.

Варто відзначити, що вперше з 1991 року переможниця чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні не долетіла до 14,5 метрів. Результат Конєвої став найгіршим на чемпіонатах світу за останні 13 років.

Важливу роль в настільки низьких результатах спортсменок зіграла «важка» доріжка, до якої не змогли пристосуватися і Саладуха, і Конєва, особисті рекорди яких значно перевищують підсумкові результати в Сопоті.