Паралімпіада-2014: медальний залік після п'ятого дня. Сьогодні в Сочі на 11- е Паралімпіаді розіграли вісім комплектів медалей - змогли вийти на старт гірськолижники , яким учора густий туман влаштував непередбачений відпочинок.

Сьогодні в Сочі на 11- е Паралімпіаді розіграли вісім комплектів медалей - змогли вийти на старт гірськолижники, яким учора густий туман влаштував непередбачений відпочинок.

У слаломі серед жінок з порушенням зору перемогла росіянка Олександра Францева, яка випередила на сім десятих секунди британку Джейд Етерінгтон. Третьою стала словачка Генриета Фаркасова. Аналогічний заїзд стоячи у жінок виграла німкеня Андреа Ротфусс, а результати в слаломі сидячи поки залишаються неофіцальнимі, адже Німецький параолімпійський комітет подав протест на дискваліфікацію Анни Шафельхубер. Якщо протест німців не буде задоволений, то параолімпійською чемпіонкою стане Анна -Лєна Форстер.

У лижних гонках знову результативней всіх виступили росіяни, на рахунку яких чотири золота, три срібла і чотири бронзи. Росія за чотири дні до закінчення Паралімпіаді побила свій рекорд, завоювавши сьогодні вже 16 -у золоту медаль.

Україна в лижних гонках також не залишилася осторонь від розіграшу медалей - наші співвітчизники сьогодні в Сочі взяли одне срібло та дві бронзи. Медально відзначилися Максим Яровий, Юлія Батенкова і Оксана Шишкова.

Додамо, завтра в Сочі розіграють три комплекти медалей у гірськолижному спорті.