Коста-Ріка обіграла Італію і вийшла в плей-офф

20 червня на чемпіонаті світу в Бразилії збірна Коста-Ріки обіграла чотириразових чемпіонів світу збірну Італії. Зустріч завершилася з рахунком 0-1.

З перших хвилин номінальні гості були активнішими. За першу половину першого тайму італійці жодного разу не вдарили по воротах.

В самому кінці першої 45-хвилинки арбітр не призначив пенальті за поштовх Джорджо К'єліні. Однак, через кілька хвилин після подачі з лівого флангу Брайан Руїс компенсував це забитим голом - Буффон не зміг врятувати ворота.

У другій половині матчу Пранделлі пустив в гру всі свої атакуючі сили. На поле вийшли Інсіньє, Кассано і Іммобіле. Однак, ніхто з італійських форвардів так і не зміг виправити ситуацію.

Коста-Ріка зуміла втримати рахунок до переможного і достроково оформила вихід з групи.

Тепер італійцям доведеться боротися за місце в плей-офф з Уругваєм, а англійці зовсім поїдуть додому.

Нагадаємо, що в матчі другого кола англійці поступилися Уругваю з рахунком 2-1. Дубль оформив Луїс Суарес.