Шахтар розгромив запорізький Металург з рахунком 4:0. У Запоріжжі донецький Шахтар впевнено обіграв свого суперника.

Снігопад, що обрушився в суботу на Запоріжжя, мало не зірвав матч 14-го туру Прем'єр-ліги між донецьким "Шахтарем" і запорізьким Металургом.

Тим не менш, поле вдалося швидко відновити і гра відбулася - її підсумком став розгром запорізької команди з рахунком 4:0.

У першому таймі гравці Шахтаря не форсували події, але п'ять моментів біля воріт воротаря Металурга створити змогли - але Степаненко, Тейшейра і Срна своїми шансам не скористалися.

Вже після перерви, гравцям донецького клубу вдався бліцкриг. На 56-й хвилині Марлос, взявши гру на себе, увірвався в штрафний майданчик суперника і закрутив м'яч у дальній кут.

На 60-й хвилині Тейшейра, опинившись один на один з голкіпером, забив другий м'яч. Через хвилину Алекс оформив дубль, замкнувши простріл Срни. Крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Веллінгтон Ньому.

У підсумку, "Шахтар" набрав 28 очок, у Дніпра - 27 пунктів, у Динамо - 30.