Валя Семеренко - бронзова призерка чемпіонату світу. У фінському Контіолахті проходить ЧС-2015 з біатлону. І на ньому вже є перша медаль!

Її завоювала безумовний лідер збірної в цьому сезоні Валентина Семеренко. При цьому вона була далеко не досконалою на дистанції. Швидкість залишала бажати кращого, а стрілянина не вийшла ідеальною.

Втім, вона ідеальної мало у кого у цей день вийшла. З-за снігу і сильного вітру навіть визнані снайпери раз за разом мазали на вогневому рубежі. Білоруска Дарина Домрачева і фінка Кайса Макаряйнен промахнулися не по разу, і не два. Валя ж допустила всього один промах. Він коштував їй золотої медалі, але скаржитися гріх. І так все вийшло дуже навіть непогано.

1-е місце посіла француженка Дорен-Абер, 2-е - полячка Новаковська-Земняк. Валя здобула бронзу.

Найуспішніший в історії українського біатлону сезон близький до завершення. Залишилося провести лише два великих змагання. З 19 по 22 березня в Ханти-Мансійську пройде заключний етап Кубка світу, де з'ясується, чи зможе Валентина Семеренко поборотися за місце в трійці кращих спортсменок світу. Поки вона - 4-а в рейтингу. Нижче навряд чи впаде, але і вище 3-го не підніметься. Тим не менш цікаво!