ПСЖ – Манчестер Сіті: перестрілка на користь гостей. 6 квітня відбувся перший чвертьфінал Ліги чемпіонів між ПСЖ і "Манчестер Сіті".

ПСЖ – Манчестер Сіті: 2:2

Голи: 41' Ібрахімовіч, 60' Рабьо – де Брайне 38', Фернандіньо 72'

Стартові склади:

ПСЖ: Трапп - Максвелл, Давид Луїс, Тіаго Сілва, Орье - Матуіді, Мотта, Рабьо - Кавані, Ібрагімовіч, Ді Марія

Манчестер Сіті: Харт - Кліши, Отаменді, Мангали, Санья - Фернандо, Фернандіньо - Давід Сілва, де Брайне, Навас - Агуеро

Гості активно почали перший тайм, але господарі поступово перебрали хід гри під свій контроль і вже на 14-й хвилині зустрічі могли вийти вперед. Давид Луїс заробив пенальті для ПСЖ, який не зумів забити Златан Ібрагімович. Пізніше шведський нападник парижан не зумів реалізувати вихід один на один з голкіпером, пробив вище воріт.

На 38-й хвилині матчу Манчестер Сіті вдалося вийти вперед. Тоді в центрі поля Матюйді втратив м'яч, який перехопив Фернандіньо. Перед штрафним ПСЖ бразильський півзахисник, стягнувши на себе двох захисників, проштовхнув м'яч на правий край штрафного, звідки Кевін де-Брейне потужним ударом вколотив снаряд у сітку воріт.

ПСЖ – Ман Сіті: гол Де Брайне:

Але через три хвилини Ібрагімович зрівняв рахунок у матчі, вдало поставивши ногу, коли Фернандо віддавав пас своєму голкіперу. При рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

ПСЖ – Ман Сіті: гол Ібрагімовича:

Другий тайм почався з атак "ПСЖ", які на 59-й хвилині забили свій другий гол у матчі. Після розіграшу кутового французький клуб вперед вивів Рабьо.

ПСЖ – Ман Сіті: гол Рабьо:

ПСЖ після другого забитого м'яча в матчі на час послабив свої наступальні дії на ворота суперника, чим і скористався "Манчестер Сіті". На 71-й хвилині простріл Хесуса Наваса з правого флангу в штрафну не зумів зупинити жоден захисник ПСЖ і м'яч опинився у Фернандіньо, який сильним ударом зрівняв рахунок в матчі.

ПСЖ – Ман Сіті: гол Фернандіньо:

У час, що залишився ПСЖ намагався забити третій м'яч, але Манчестер Сіті незважаючи на втому, зумів знайти в собі сили і довів матч до фінального свистка. Рахунок зустрічі 2:2 і 12 квітня ПСЖ чекає непроста гра, в якій їм треба вигравати, щоб пройти в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.