Шалений гол від Зотька. Харківський Металіст вирвав перемогу в одеського клубу на останніх хвилинах.

Харківський Металіст здобув мінімальну перемогу, обігравши на виїзді одеський Чорноморець у матчі 25-го туру чемпіонату України. Перемогу харків'янам приніс гол Зотька на другій компенсованій хвилині матчу. Центральний захисник харків'ян несподівано для всіх зважився на удар зі штрафного майже від центру поля, а Боровик, який далеко вийшов з воріт, так і не зумів врятувати свою команду. Результат матчу не вплинув на розташування команд у турнірній таблиці - Металіст залишився на 10-й позиції, а Чорноморець займає 11-е місце. Чорноморець - Металіст 0:1 Гол: Зотько, 90+2 Чорноморець: Боровик, Татарков, Хочолава, Мартиненко, Азацький, Кабаєв, Ковалець, Калитвинцев, Куценко (Переверза, 75), Коркішко (Сільвіо, 88), Барилко (Хобленко, 44) Металіст: Погорілий, Зубейко, Зотько, Рижук, Каплієнко, Харатін, Ралюченко, Третьяков (Наполов, 84), Краєв, Соболь, Прийомов (Родич, 90+4)